STRONA ARCHIWALNA

PROJEKT ZAMKNIĘTY W DNIU 28 LUTEGO 2018 R.

AKTUALNE TREŚCI DOSTĘPNE POD ADRESEM WWW.STRAZ.ZARY.PL

Strona główna
Kierownictwo
Rzecznik Prasowy
Struktura
JRG Żary
JRG Lubsko
Kontakt
Wydarzenia
Galeria
Przetargi
Linki
Pliki do pobrania
OSP


SPRAWDŹ POCZTĘ

straz.zary.pl/webmailBiuletyn Informacji PublicznejSłużba w KP PSP
w ŻarachFanPage
KP PSP w żarach


 

 

 


Uroczysty apel, awanse na wyższe stanowiska służbowe; Żary - 1 lutego 2013 r.


W dniu 01 lutego 2013 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żarach odbył się uroczysty apel, podczas którego zostały wręczone awanse na wyższe stanowiska służbowe.

W uroczystości uczestniczyli  funkcjonariusze i pracownicy cywilni zatrudnieni w KP PSP w Żarach oraz przewodniczący związków zawodowych działających w KP PSP w Żarach.

Powiatowy Komendant  Państwowej Straży Pożarnej w Żarach  mianował  z dniem 1 lutego 2013 r. na wyższe stanowiska służbowe :
Dowódcy zastępu -  mł. asp. Łukasza Chwiedziuka
Młodszego Ratownika Kierowcy - st. str. Mateusza  Skrzypczaka

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Żarach z dniem 1 lutego 2013 r. wyznaczył asp. sztab. Mariusza Morawskiego do pełnienia obowiązków Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego PSP w Żarach.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Żarach powierzył pełnienie obowiązków służbowych z dniem 1 lutego  2013 r. na stanowisku Technika w Wydziale Operacyjno, Kontrolno-Rozpoznawczym – sekc. mgr Pawłowi Breli.

W celu zapewnienia właściwego realizowania zadań służbowychKomendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Żarach z dniem 1 lutego 2013 r. przeniósł do pełnienia służby w Powiatowym Stanowisku Kierowania  mł. ogn. Roberta Baworowskiego - Operatora Sprzętu Specjalnego.

Awanse i  nominacje wręczył bryg. Dariusz Łoś - Komendant Powiatowy PSP w Żarach.

Uroczystość miała też drugą odsłonę.

Podczas apelu odbyło się pożegnanie ze służbą st. kpt. Mariusza Rajmana – Naczelnika Wydziału w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żarach, który z dniem 31 stycznia  2013r. przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Z tej okazji Komendant Powiatowy PSP w Żarach wygłosił okolicznościowe przemówienie, oraz wręczył  list gratulacyjny za lata służby w Komendzie Powiatowej PSP w Żarach.