STRONA ARCHIWALNA

PROJEKT ZAMKNIĘTY W DNIU 28 LUTEGO 2018 R.

AKTUALNE TREŚCI DOSTĘPNE POD ADRESEM WWW.STRAZ.ZARY.PL

Strona główna
Kierownictwo
Rzecznik Prasowy
Struktura
JRG Żary
JRG Lubsko
Kontakt
Wydarzenia
Galeria
Przetargi
Linki
Pliki do pobrania
OSP


SPRAWDŹ POCZTĘ

straz.zary.pl/webmailBiuletyn Informacji PublicznejSłużba w KP PSP
w ŻarachFanPage
KP PSP w żarach


 

 

 


Ostatnia zmiana służby; Żary - 27 listopada 2014 r.


W dniu 27 listopada 2014 roku odbyła się ostatnia zmiana służby asp. Andrzeja Podgórskiego w Stanowisku Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Żarach.  Dyżurny Operacyjny asp. Podgórski po raz ostatni przekazał stanowisko kierowania zmiennikowi i składając podpis na raporcie ze zmiany służby pożegnał się z Państwową Strażą Pożarną. Koledzy ze zmiany służbowej przygotowali tradycyjne pożegnanie - zdającego obowiązki dyżurnego pożegnały syreny alarmowe samochodów ratowniczo-gaśniczych.

Asp. Andrzej Podgórski zaczynał służbę w Komendzie Rejonowej PSP w Żarach jako Stażysta a następnie Młodszy Ratownik. W Komendzie Powiatowej PSP zajmował stanowiska Ratownika, Starszego Ratownika, Dowódcy Zastępu w JRG PSP w Żarach oraz Dyżurnego Operacyjnego w Wydziale Operacyjno, Kontrolno - Rozpoznawczym. Podczas służby w JRG PSP w Żarach był zasłużonym ratownikiem  i dowódcą. Po przejściu na Stanowisko Kierowania KP znakomicie odnalazł się w nowej roli dyżurnego i dalej służył z zangażowaniem społeczeństwu powiatu żarskiego.

W zmianie służby wzięli udział strażacy z Wydziału, Naczelnik Wydziału Operacyjno, Kontrolno - Rozpoznawczego oraz Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Żarach.